V USA se rozmáhá nový trend, truckeři blokují nabíjecí stanice Tesla

Tesla Supercharger, blokování
Agresivní řidiči už ve dvou případech blokovaly svými pick-upy nabíjecí stanice Tesla. Na ostatní uživatele pokřikovali „F**k Tesla“ a další sprosté nadávky.

První případ úmyslného blokování nabíjecí stanice Tesla se objevil před dvěma týdny. Tehdy v kalifornském městečku Hickory blokovaly stojany Tesla tři pick-upy. Jejich majitelé, posíleni touhou znepříjemnit zastávku i ostatním návštěvníkům, pokřikovali sprosté nadávky směřované na adresu americké automobilky.

Podobný incident už byl zaznamenán i po Novém roce, tentokrát ve státě Massachusetts a městečku Hadley. I zde došlo na blokování nabíjecích stanic a padaly urážlivé nadávky směrem k majitelům elektromobilů značky Tesla.

V USA se pro blokování stojanů určených pro dobíjení elektromobilů vžilo označení „icing.“ Nicméně v takovém případě jde o neznalé chování ostatních řidičů. V obou výše nastíněných případech šlo o záměr.

Možný recept, jak se s problémem vypořádat, ukázal uživatel Tesla Model X. Bezpečný je však pouze tehdy, pokud zrovna nestojí hlouček místního “gangu” opodál.

PODOBNÉ TÉMA: