Camara oficiálně pilotem Dragonu

Sergio Sette Camara v Berlíně debutoval, když nahradil Brendona Hartleyho. Smlouvu však měl pouze na berlínský sixpack. Avšak tam vedení Dragonu přesvědčil o tom, že si zaslouží angažmá na celou sezonu.

Jedním z kandidátů na sedačku u Dragonu byl právě brazilský závodník, který podával v porovnání s Nicem Müllerem na okruhu na bývalém letišti Tempelhof velmi solidní výkony.

“Mým cílem je dostat z každého závodu ten nejlepší výsledek, hodně se toho naučit a užít si čas s týmem Dragon,” popisuje nadšeně 22 letý rodák z Belo Horizonte a vzpomíná na svůj debut v Berlíně: “Hodně jsem se toho naučil ohledně optimalizace auta a ohledně pochopení závodního formátu. Vozy formule E jsou zcela odlišné než všechna auta, která jsem předtím řídil. Strávil jsem s týmem spoustu času a učil se, jak nejefektivněji využít energii.”

“Sergio na sebe upoutal při šesti závodech v Berlíně pozornost, což jsme od něj čekali. S jeho rychlostí a schopností se přizpůsobit elektrickému motorsportu jsem byl velmi spokojený. Díky novému motorovému balíku a našem pokrokům ve všech oblastech očekávám, že dokáže přenést svůj potenciál z Berlína v jeho první sezoně v konstantní zisk bodů,” uvedl šéf stáje Jay Penske.

Rovněž se očekává potvrzení Nica Müllera coby druhého pilota. Podle informací portálu e-formel.de by se mělo jednat o prodloužení smlouvy na začátku příštího týdne.