Chadwicková po debutu ve formuli E nevylučuje návrat do kokpitu

Formule E během testů v Marrákeši představila zajímavé jezdecké sestavy. Vidět jsme mimo jiné mohli i dvě závodnice z W Series.

Během nováčkovských testů formule E jsme kromě Alice Powellové mohli vidět i další britskou závodnici Jamie Chadwickovou. Chadwicková je známá především z W Series, kde získala v loňském roce celkový titul.

Do testu v Marrákeši se zapojila i závodnice z W Series Powellová

„Byl to produktivní den testování, hodně jsem se naučila. Stále se snažím učit tak, jak jen to jde. Snažila jsem se zlepšovat a pomoci Jaguaru získat všechny potřebná data.”

Kariéra Chadwickové stoupá, jelikož je také vývojová závodnice týmu Williams F1. Během zimy závodila v asijské formuli 3, kde dokonce jeden závod vyhrála.

Britka je členem stáje Jaguar už delší dobu, takže je možné, že to nebyl poslední test s týmem. Podle jejích slov by se dokonce mohlo podařit usednout do jednoho z kokpitů pro následující sezonu.

„Jako jezdec chcete vždy strávit na trati co nejvíce času a odjet více kol. Nicméně dnešek byl bez pochyb velmi pozitivní pro všechny a těším se na to, co by mohlo přijít příště,” dodala mladá závodnice.