Citroën odhaluje elektrického pracanta ë-Jumpy

Poté, co francouzská automobilka odhalila svoji celosvětovou kampaň při uvedení nového modelu Citroën ë-C4 – 100% elektrický, pokračuje Citroën ve snaze nabídnout řadu elektrifikovaných vozidel pro všechny a pro všechny typy použití. V roce 2020 uvede Citroën na trh elektrický pohon pro všechny uvedením 6 elektrifikovaných vozidel: Ami – 100% elektrický, è-C4 – 100% elektrický, C5 Aircross Hybrid SUV, ë-SpaceTourer – 100% elektrický, ë-Jumpy – 100 % elektrický, ë-Jumper – 100% elektrický.

Citroën Jumpy, uvedený na trh v roce 2016 a s téměř 145 000 prodanými vozidly, nedávno prošel aktualizací, aby lépe vyhovoval požadavkům zákazníků. Dodávka kombinuje velkou nosnost a nabízí kalibrovaný sortiment, který je k dispozici v 5 verzích, včetně 3 nejnovějších (Worker, Driver a CityVan), které jsou konkrétně zaměřeny na 3 typy použití: staveniště (se zvýšeným odpružením, ochrannou deskou, zvýšeným užitečným zatížením) , Grip Control), dlouhé cesty (s asistenčními prvky pro pohodlí a bezpečnost) nebo ve městě (s vyšší agilitou a snadným použitím).

Čistě elektrický model určitě ale také dokáže zaujmout. Zásluhou dvou baterií dojede ë-Jumpy na jedno nabití až do vzdálenosti 230 kilometrů. Nabízet bude také rychlé nabíjení, které umožní doplnit elektrickou energii na 80% už za 30 minut.