Extreme E: Rosberg X Racing znovu zvítězil

Šampionát Extreme E se přesunul k druhému víkendu sezony, konkrétně do Senegalu. Ocean X Prix opět přinesla dramata a opět vítězného Kristoffersona s Taylor.

Sobotní kvalifikace určila pořadí pro jednotlivé skupiny, přičemž nejvíce utrpěl tým Acciona Carlose Sainze, který pro technické problémy nedokončil první pokus v kvalifikaci. Do finále se tentokrát dostala čtveřice týmu: X44, JBXE, RXR a překvapivě Veloce.

Závěrečná jízda Ocean X Prix přinesla očekávané drama, protože to mezi jezdci bylo těsné po celý víkend. Jelikož startovaly vedle sebe čtyři vozy, dalo se očekávat, že se něco stane. Kolize tak následovala mezi všemi jezdci, přičemž to poškozeným vozem odnesl tým X44 a JBXE. Jak Gutiérrez, tak Kottulinsky odstoupily. Závod byl zastaven, ale do restartu se dostaly už jen dva týmy. O vítězství bojovalo proto Veloce a Rosberg X Racing, přičemž druhá jmenovaná stáj zvítězila. Pro Rosberga se tak jedná o druhé vítězství v řadě. Na stříbrné pozici skončilo Veloce, které se trápilo v prvním víkendu. Třetí místo o po odstoupení udržel JBXE, přičemž to pro stáj Jensona Buttona byl také malý zázrak.