Formule E do Rijádu přilákala hudební hvězdy. Vystoupí David Guetta nebo OneRepublic

Závody, byznys a zábava. To jsou hesla, která razí mladý šampionát formule E. V Rijádu o víkendu odstartuje nová sezóna a rozjede se ve velkém stylu. Se svými koncerty vystoupí největší popové hvězdy.

Formule E v této oblasti prošla velkou změnou. Zatímco ještě minulou sezónu závody doprovázela většinou místní hudební uskupení, letos se šampionát rozjíždí ve velkém stylu. Podle pořadatelů je Rijádská ePrix největší sportovní, společenskou a byznys networkingovou událostí roku. Ostatně potvrzuje to i výčet vystoupivších.

Už včera se v Rijádu představil Enrique Iglesias, popová modla všech náctiletých, nebo Jason Derulo. Na krátkou ukázku ze včerejšího koncertu se můžete podívat na videu níže. Dnes na ně naváží američtí Black Eyed Peas. V den závodu se mohou fanoušci těšit na vystoupení DJ Davida Guetty nebo skupiny OneRepublic.

Nepřehlédněte: Kdy a kde naladit přenos

Na festivalu, který je v ceně vstupenky, návštěvníci mimo jiné budou mít příležitost ochutnat tradiční pokrmy arabské kuchyně nebo lépe poznat arabskou kulturu skrze krátká představení. To vše s kulisami památek Ad Diriyadh zapsaných od roku 2010 na seznam světového dědictví UNESCO.