ID Buzz přijel ve speciálním Obi-Wan Kenobi zabarvení

Dva velmi speciální „Obi-Wan Kenobi“ inspirované Volkswagen ID. Buzzy jsou součástí letošní Star Wars Celebration v Anaheimu v Kalifornii (26.–29. května), která je součástí pokračující spolupráce značky s novou sérií, která bude na Disney+ uvedena 27. května.

Předváděcí vozy, ID. Buzz „Light Side Edition“ a ID. Buzz ‚Dark Side Edition‘, ztělesňuje světlou a temnou stránku s poutavým vzhledem navrženým tak, aby potěšil a nadchl fanoušky Star Wars. Oba ID. Předváděcí vozy Buzz byly na koberci na premiéře ‚Obi-Wan Kenobi‘, překvapivého přírůstku k fanouškovské akci, které se zúčastnil i velvyslanec značky Volkswagen a hvězda seriálu Ewan McGregor

ID. Buzz „Light Side Edition“

Barva spodní části ‚Light Side Edition‘ je béžová, inspirovaná odstínem tuniky Obi-Wana Kenobiho, vychází z osobní verze vozu. Lesklý chrom v horní části odkazuje na design vesmírných lodí a droidů z vesmíru Star Wars. Modrá čára na straně, která pokračuje k přední straně průkazu totožnosti. Bzučení do světlometů a světelného pásu symbolizuje Obi-Wanův modrý světelný meč. Skleněné povrchy elektrického ID. Buzz jsou navrženy v průhledné modré barvě a dokonale ladí s osvětlením podvozku. Loga Rebel Alliance najdete na bočních oknech a také na středových krytech ráfků. Přizpůsobená 21palcová kola nesou jedinečný design celého vozidla.

ID. Buzz „Dark Side Edition“

Buzz Cargo slouží jako platforma pro toto vydání. Prostřednictvím zlověstných odstínů černé a červené, ID. Buzz ‚Dark Side Edition‘ ztělesňuje temnou stranu. Fólie je na spodní části těla lesklá černá, zatímco horní část Buzz je pokryta matnou černou. Boční linie, světlomety, světelné pásy a povrchy oken jsou v červeném odstínu inspirovaném světelným mečem Dartha Vadera. Kontrast červené a černé pokračuje červeným osvětlením podvozku. Střed jedinečně navržených 21palcových ráfků a tělo ID. Buzz nesou logo Impéria.

Spolupráce mezi Volkswagenem a ‚Obi-Wan Kenobi‘

Odhalení těchto jedinečných showcarů je dalším krokem v oslavě nové řady značky po uvedení minulý týden. „Jde o spojení dvou ikon,“ říká Jozef Kabaň. „Obi-Wan Kenobi je svědkem návratu ikonických postav z Hvězdných válek a určitě propojí generace po celém světě – stejně jako VW Bus, jehož mytologie vstoupí do nové éry elektromobility s ID.”

Nová limitovaná série Star Wars „Obi-Wan Kenobi“ je k dispozici na Disney+. Nové ID. Buzz a ID. Buzz Cargo je již možné objednávat na evropských trzích.