Nedělní eprix si podmanil DS Techeetah. Da Costa šampionem!

Druhou část víkendového double headeru opanoval Jean-Éric Vergne, jenž byl bezchybný. Skvělou formu čínského týmu podtrhl druhý António-Félix da Costa. Portugalec tak může předčasně slavit titul. Lotterer po stíhací jízdě na bodech. Günther skončil už v prvním kole.

Po prvních zatáčkách po startu se pořadí nijak nezměnilo. Ovšem ve čtvrté zatáčce došlo k nehodě, když vítěz sobotní eprix Maximilian Günther nedobrzdil a zezadu nabral tyrkysové Nio Olivera Turveye. Zatímco Turvey mohl pokračovat dál, tak poškození Němcova vozu bylo tak velké, že byl nucen odstoupit. Aby toho nebylo málo, komisaři Günthera shledali vinným a v dalším závodě klesne na startu o tři místa.

Restart závodu proběhl v poklindém duchu. K drobnému kontaktu došlo mezi René Rastem a Mitchem Evansem při souboji o osmé místo. Tohoto souboje využil také Lucas di Grassi, který se stal hrozbou pro oba jezdce.

Nováček v barvách týmu Audi pak jako první aktivoval útočný mód. Ačkoliv se při průjezdu aktivační zónou propadl, tak ztracené pozice posléze získal zpět.

Nad Berlínem se přehnal dešťový mrak, ze kterého však spadlo jen pár kapek, takže se žádné drama nekonalo.

V polovině závodu se Rast dostal do souboje s Mortarou, který jej natlačil na zeď. Ale naštěstí nedošlo k žádnému poškození.

Po nepovedené kvalifikaci byl jak politý živou vodou André Lotterer. Pilot Porsche se postupně probojovával polem vzhůru až na bodované pozice, aby šachovnicovou vlajku viděl jako osmý. V závěrečném kole si ještě vyšlápl na Rowlanda de Vries, jehož manévr byl úspěšný a opět se dostal těsně za stupně vítězů.

Závod opanoval stylem start-cíl Vergne, jehož na pódiu doplnil Da Costa, který se stává letošním šampionem, a Sébastien Buemi z Nissanu.