Portál eFormule.cz vstupuje do nové sezóny v novém

Stejně jako celá formule E, i my se vyvíjíme. Počáteční úskalí ustoupila, čtenářů přibývá, a tak jsme se rozhodli představit vám naši platformu v novém kabátě. Doufáme, že s výsledkem budete spokojeni především vy a rádi zde budete trávit čas nad námi pečlivě vybraným a připraveným obsahem. Prvotní dojmy nám můžete sdělit v komentářích pod článkem nebo na facebooku.

I nadále vám zde budeme servírovat novinky z oblasti sportu. To znamená z formule E, ale i dalších, nově se vyvíjejících, disciplin. Pochopitelně jmenovatel zůstává stejný – musí mít elektrický nebo jinak alternativní pohon.

Sledujte nás na sociálních sítích:
Facebook
Twitter
Instagram

To nás přivádí k samotné podstatě a hlavnímu vizi portálu eformule.cz – samotné myšlence referovat o vývoji a trendech v oblasti budoucích způsobů dopravy. Jen u toho se však nezastavujeme. Věříme totiž, že budoucnost naší společnosti závisí i na technologicích. Najdete tu proto i témata z tohoto odvětví.

A jako že jsme především fandové motorsportu, pak jsme připravili i speciální rubriku eSport pro milovníky počítačových her a simulátorů. Věříme, že ti z vás, kteří lačníte i po zpravodajství z této  nové oblasti, rubriku ocení.

Vybraná témata pro začátek

Napsat komentář