Startovní listina je kompletní: Dragon potvrdil Müllera

Už se čekalo pouze na Dragon, který nechával oznámení svého druhého jezdce na poslední chvíli. Nicméně prodloužení s Nicem Müllerem se mělo jen za formalitu.

Americká stáj to vzala za jiný konec, než bychom čekali. Nejdříve oznámili, že angažují nováčka Sergia Sette Camaru, který v berlínském sixpacku nahrazoval Brendona Hartleyho. Avšak s prodloužením Müllera vyčkávali do té doby, než Mezinárodní automobilová federace zveřejní seznam účastníku nadcházející sezony.

Nicméně v posledních týdnech se potvrzení Müllera mělo pouze za formalitu, jelikož se již zúčastnil předsezonních testů ve Valencii.

“Jsem rád, že mohu potvrdit, že budu nadále ve formuli E závodit pro Dragon Penske Autosport. Závodit v mistrovství FIA je opravdu skvělé, a už se nemohu dočkat, až společně vstoupíme do naší celé druhé sezony,” raduje se 28letý Švýcar, jenž bude startovat s číslem šest.

Uplynulý ročník z pohledu rodáka z Thunu nevycházel vůbec podle plánů. Přestože měl k dispozici nepříliš konkurenceschopnou techniku, tak dokázal v kvalifikacích zazářit. Ale v závodech se velmi trápil, jeho maximem byla 11. pozice v ePrix Santiaga. Müller tak ukončil sezonu s nulou na kontě.

Talent a rychlost bezesporu má. To dokazoval v německém šampionátu cestovních vozů DTM, které kombinoval právě s formulí E. S autem týmu Audi bojoval až do posledního podniku o titul, který však nakonec obhájil René Rast.