Tesla chystá nabíjecí “benzínku” s bistrem budoucnosti

Futuristická restaurace Tesly s drive-in divadlem a stanicí Supercharger se konečně stává realitou a my se můžeme podívat, jak by mohla vypadat díky renderům podle stavebních plánů. Na tomto projektu se pracuje již delší dobu.

V roce 2018 Elon Musk řekl, že Tesla plánuje otevřít „starou školu drive-in, kolečkové brusle a rockovou restauraci v jednom z nových míst Tesla Supercharger v Los Angeles“.

O několik měsíců později Tesla skutečně požádala o stavební povolení pro „restauraci a stanici Supercharger“ na místě v Santa Monice. Projekt se však od té doby zastavil, zřejmě kvůli místním předpisům. Nicméně Tesla stále pokročila se Superchargerem na místě, ale musela přesunout projekt restaurace do Hollywoodu na začátku tohoto roku.

Minulý měsíc Tesla podala městu stavební plány – poskytla nám první pohled na to, co automobilka hodlá postavit. Z plánů jsme se dozvěděli, že půjde o půlkruhovou dvoupatrovou jídelnu s 29 stánky Supercharger a dvěma plátny kin, ale vše je z architektonických plánů.

Ed Howard, odborník na architektonické modely, vytvořil rendery založené na těchto plánech, abychom získali lepší představu o tom, jak by mohla restaurace Tesla vypadat.

Nemáme pevnou časovou osu, kdy Tesla plánuje otevřít restauraci, a bude to záviset na schválení povolení, ale věci se hýbou kupředu.