Veloce Racing mění sestavu pro poslední víkend Extreme E

Společnost Veloce Racing oznámila novou sestavu jezdců pro finále sezóny Extreme E, Jurassic X Prix, která se koná v Dorsetu ve Spojeném království ve dnech 18. až 19. prosince.

Čerstvě korunovaná šampionka W Series Jamie Chadwick se vrací do sestavy jezdců poté, když za tým startovala v úvodních dvou X Prix sezóny. Doplní ji jihoafrické cross country eso Lance Woolridge, který nahradí Stéphana Sarrazina.

Woolridge poprvé usedne do závodní sedačky poté, co strávil rok 2021 plněním své role rezervního a vývojového jezdce a poradenstvím týmu na několika X Prix v této sezóně.

Jako dvojnásobný vítěz titulu produkčního vozidla třídy T v Jihoafrické republice (SACCS) v letech 2018 a 2019 a v této sezóně na druhém místě v hlavní kategorii FIA SACCS se Jihoafričan může pochlubit působivým terénním resumé s obrovským množstvím zkušeností.

Rupert Svendsen-Cook, šéf týmu Veloce Racing, řekl: „Myslím, že mohu mluvit za všechny ve Veloce, když řeknu, že jsme opravdu nadšeni, že máme dva tak talentované jezdce za volantem pro finále Extreme E sezóny, a je to náš domácí závod.

Lance Woolridge odvádí v této sezóně fantastickou práci jako náš rezervní a vývojový jezdec a má za sebou skvělý rok závodění v Jižní Africe, takže jsme potěšeni, že mu můžeme dát šanci.

Pak samozřejmě vítáme zpět Jamie Chadwick, která minulý měsíc vyhrála pro tým Veloce Racing titul ve W Series v Austinu. Po roce intenzivního rozvoje týmu jsme v dobré pozici k tomu, abychom naši sezónu zakončili na správnou notu.”

Ian Davies, manažer týmu Veloce Racing, dodal: „Byli jsme velmi ohromeni prací, kterou pro nás Lance letos udělal. Pro tým byl velkým přínosem, takže v jeho schopnosti máme plnou důvěru před Dorsetem.

Stejně tak Jamie prožila neuvěřitelný rok v sérii W a získala naše první pódium v ​​Senegalu, na to nezapomeňme, takže se určitě vyzná v ODYSSEY 21. Společně budou tito dva jezdci silnou kombinací.”