Dennis získal ve Valencii své první vítězství! Vandoorne nedokončil

Nedělní závod na okruhu Ricarda Torma ovládl Jake Dennis, který získal své první vítězství ve formuli E. Na pódiu jej doplnil Lotterer a Lynn. Nato o stupně vítězů přišel po pětisekundové penalizaci. Závod po kolizi s Buemim nedokončil Vandoorne.


Start se odherál v poklidném duchu s téměř žádnou změnou pořadí. Dennis si pohlídal svoji první pozici a postupně si začal budovat náskok. Za ním se však bojovalo o druhé místo mezi Turveyem a Lynnem. Turvey se sice před něj dostal, ale o dalších několik kol později si vzal druhou příčku nazpátek Lynn.

V polovině závodu došlo ke kontaktu několika vozů ve třinácté zatáčce, ale k poškození žádné z fomrulí nedošlo. O pár minut později se při vzájemném souboji o devátou příčku vytlačili mimo trať Rast a da Costa.

Smůla potkala také Lynn, který měl velmi dobře rozdjetý závod, který mu pokazil kontakt s Natem, kvůli čemuž se propadl až na páté místo.

Buemi aktivoval útočný mód, ale při návratu do ideální stopy trefil v desáté zatáčce Vandoorne, který si o bariéru urazil přední křídlo. Závod tak pro Brita skončil.

Vpředu se bojovalo o pódiové umístění mezi Lottererem a Rastem. Lottererův předjížděcí manévr byl úspěšný a dostal se tak na třetí pozici. Nato stahoval náskok prvního Dennise, který ale dostal pětisekundovou penalizaci za způsobení nehody s Lynnem. Pilot Mahindry nakonc skončil po penalizaci Nata třetí.

Výsledky doplníme…