Škoda navrhla koncept Vision 7S pro rodiny s dětmi

Škoda navrhla koncept Vision 7S pro rodiny s dětmi. Na jediném upoutávce na nadcházející třířadé elektrické SUV, což je designová skica, která ukazuje perspektivu interiéru vozidla shora dolů, můžeme vidět, že vozidlo má dětskou sedačku, která se zdá být připevněna ke středové konzoly/tunelu.

Kromě toho Škoda zobrazuje ostatní cestující na palubě vozidla (včetně řidiče) jako účastníky konverzace (která se zdá být soustředěna kolem batolete), což naznačuje, že vozidlo může řídit samo, takže všichni mohou být při cestování společensky aktivní.

Velká kreativita našich designérů a inženýrů je demonstrována prostřednictvím pohyblivých prvků interiéru a nově vyvinutých Simply Clever prvků, jako je integrovaná dětská sedačka. Záměrně minimalistické linie také rozšiřují jasný design exteriéru do interiéru.

Pokud jde o jeho velikost, vozidlo se zdá menší než dnešní model Enyaq, i když z tohoto náčrtu je to těžké poznat. Škoda již dříve uvedla, že její budoucí elektrické crossovery budou všechny menší než Enyaq, a to by mohlo naznačovat, že se tento koncept Vision dostane do výroby, jako většina konceptů automobilky.

A i když se toto vozidlo dostane do výroby s třířadým uspořádáním jako v designové skice, dlouhá středová konzola bude pravděpodobně alternativou. Nabízet vozidlo pouze se dvěma sedadly ve druhé řadě je běžnou praxí pouze u prémiových výrobců automobilů, kteří nabízejí samostatná zadní sedadla, aby bylo zadní sedadlo pohodlnější a exkluzivnější.

Škoda uvede na trh tři elektrická vozidla do roku 2030 a tato skica představuje jeden z konceptů, který se nakonec promění v sériové vozidlo. Nejnovějším elektromobilem, který přibyl do řady vozů Škoda, je Enyaq Coupe iV, v podstatě jeho interpretace vozu se stejným stylem karoserie jako Volkswagen ID.5.