U všech Skotů! Tesla přišla s módem na motivy filmu Návrat do budoucnosti

Automobilka Tesla přichází tradičně s nějakými “easter eggy” neboli s nástrahou pro pobavení fanoušků. Tentokrát je to speciální mód.

Kdo by neznal legendární americkou sci-fi komedii Návrat do budoucnosti od Roberta Zemeckise? Automobilka Tesla se opět nechala inspirovat tímto filmem ve své mobilní aplikaci.

Tesla přidala do své nejnovější verze mobilní aplikace řadu jiných funkcí pro pobavení. Tyto funkce jsou k dispozici všem majitelům s verzí aplikace 3.8.1 a novější. K vidění je zde mnoho narážek právě na zmiňovaný film.

Pokud například v aplikaci vidíte, že zbývá pouze 121 mil do vybití baterie, a potvrdíte, tak se ikona Modelu X promění na verzi s otvíracími dveřmi podobně, jako to bylo u legendárního DeLoreanu DMC-12.

Aplikace tímto ale nekončí. Dále nabízí “zapnout časové okruhy”, které ve filmu sloužily právě k přesunu v čase. Poté už se vůz změní na “stroj času”. Další údržba je podle aplikace naplánována na 5. listopadu 1955, což byl ve filmu den, kdy doktor Emmett Brown vynalezl proudový kapacitátor a stroj času.