Veloce Racing kompletně mění sestavu pro Extreme E

Veloce Racing oznámilo svou sestavu jezdců Extreme E pro sezónu 2 a vracející se Lance Woolridge podepsal smlouvu s partnerkou Christine Giampaoli Zonca (GZ) pro nadcházející ročník.

Woolridge debutoval pro Veloce Racing během poslední X Prix loňské sezony Jurassic X Prix v prosinci 2021.

Jako dvojnásobný vítěz titulu South African Cross Country Series v letech 2018 a 2019 by měly být jeho rozsáhlé off-roadové zkušenosti v šampionátech podobných Extreme E neocenitelné. Kromě toho Woolridge již velmi dobře zná Veloce Racing, protože byl rezervním a vývojovým jezdcem týmu pro sezónu 1.

„Je to skvělá příležitost pokračovat s týmem po opravdu slibném závodě v Dorsetu na konci minulé sezóny. I když jsme se nedostali do finále, myslím, že bylo jasně vidět, že tempo tam bylo a máme nějaké pevné základy, na kterých můžeme v roce 2022 stavět,” říká závodník.

„Veloce Racing je skvělý tým se skutečně oddanou skupinou lidí v zákulisí, takže jsem rád, že s nimi mohu znovu pracovat. Christine GZ odvedla v minulé sezóně skvělou práci, takže jsem si jistý, že ve Veloce společně dokážeme velké věci.”

„Letošní rok slibuje, že bude zatím největší tým a s Lancem a Christine na palubě jsme nadšeni, že uvidíme, jakých výšin může Veloce Racing na hřišti dosáhnout, protože Extreme E se připravuje na další napínavou sezónu,” říká šéf týmu Rupert Svendsen-Cook.