GEOX Dragon: Müller je kandidátem číslo jedna

Zdá se, že se Dragon chystá vstoupit do nové sezony s kompletně obměněnou sestavou. Na začátku srpna tým oznámil angažmá bývalého závodníka formule 1 Brendona Hartleyho, nyní se objevují spekulace, že by po jeho boku mohl závodit Nico Müller.

Brendon Hartley potvrzen u Dragonu!

Švýcarský závodník již absolvoval několik testů s Audi, tam však pro něj již nezbylo místo, jelikož si ponechají jak Daniela Abta, tak i Lucase di Grassiho. Ještě před tím, než německá stáj potvrdila prodloužení Abtova kontraktu, se nechal 27letý pilot DTM slyšet, že je připravený naskočit do kokpitu formule E.

Sebevědomý Müller: Žádný nováček není připraven lépe než já

Podle nejmenovaného zdroje, jehož slova cituje portál e-racing365.net, je Müller “kandidátem čislo jedna” na sedačku u Dragonu. Zatímco piloti, kteří paralelně závodí ještě ve WEC, mají problémy zkombinovat závodění v obou sériích, tak u Müllera by angažmá jak v DTM, tak i formuli E nemělo představovat žádný problém, neboť by k žádné terminové kolizi závodů nemělo dojít. Kalendář německého šampionátu cestovních vozů pro sezonu 2020 by měl být zveřejněn na začátku října a oznámení jezdecké sestavy Dragonu je naplánováno na konec září.