Vyjeďte s námi na formuli do Monaka

Monako ePrix, Monte carlo ePrix, Formule E, eformule, formula E, 2016/17
S F1 závody elektrických formulí srovnat nelze. Pokud jste však doposud na žádné velké ceně nebyli, je formule E fantastickou a daleko levnější příležitostí, jak nasát atmosféru přímo v dějišti. Naše spřátelená cestovní kancelář Prima Italia i letos nabízí zájezd na ePrix – tentokrát rovnou do Monaka.

Formule E se v letošní sezoně po dvou letech vrací do Monaka. Fanouškům novou generaci monopostů představí při své třetí zastávce na evropském kontinentu.

Loni CK Prima Italia uskutečnila výjezd příznivců formule E do Berlína. Na reakce ze zmiňovaného zájezdu se můžete podívat v níže přiloženém videu.

Letos vcelku přirozeně padl výběr na Monako. Slavné zatáčky ulic Monte Carla, jimiž se prohání i slavnější F1, vybízí ke srovnání. Na zkrácené verzi okruhu se monoposty formule E představí už 11. května.

PROGRAM ZÁJEZDU EPRIX MONAKA:
  1. den
    Odlet z Prahy do Nice v 10:05 hod. Přílet do Nice v 9:20 hod. Transfer do hotelu letištním autobusem. Ubytování. Volný program – prohlídka Nice.
  2. den
    Snídaně, transfer vlakem do Monaka. Závodní den na okruhu v Monte Carlu. Tréninky a závod ePrix Monaka. Večer návrat do Nice.
  3. den
    Snídaně, transfer na letiště. Odlet z Nice v 10:05 hod. Přílet do Prahy v 11:05 hod.Odletové místo: Letiště Václava Havla, Praha
Zájezd objednávejte na adrese cestovní kanceláře.
SESTŘIH Z LOŇSKÉ VÝPRAVY NA ePRIX DO BERLÍNA

Recenze výletu na ePrix Říma aneb den ve společnosti formule E