Už v březnu odhalí veletrh i-Mobilita podobu budoucí dopravy

i-mobility, Ostrava

O 21. století se hovoří jako o době informační, mobilní, plastové, ale také chytré a plné technologií, které radikálně mění náš život. Elektřina, vodík, plyn a mnohé další alternativní pohony změní způsob naší dopravy.

Cílem veletrhu i-Mobilita je ukázat, jak chytře můžeme cestovat a zlepšovat tak kvalitu svého života. Na akci se budou prezentovat firmy, které nabízejí nejen čistou dopravu, ale možnosti, jak cestovat a bavit se s ohledem na životní prostředí.

Prostor bude věnován novinkám a trendům v inteligentní dopravě, chytrému integrovanému cestování, které podporuje koncepci tzv. Smart Cities aplikované vyspělými městy po celé Evropě.

 

i-mobilita, Ostrava

K vidění budou auta na plyn, bike-sharing, elektrokola, elektro-koloběžky, elektromobily, hry, letadla, lodě, nabíjecí stanice, virtuální realita aj. Aktuální informace se dozvíte na facebooku události akce

Těšit se můžete na chill out zónu Leo Expressu, elektrokáry a elektrokola E-MOTION Parku Ostrava, otočný trenažér BESIP Teamu, dopravní novinky Dopravního podniku města Ostrava a mnoho dalšího.

PODOBNÁ TÉMATA: